Тарас. Повернення дивитися онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

domdomdom
Mensajes: 2923
Registrado: Lun Sep 14, 2020 12:10 am
Ubicación: Asuncion

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

ImagenТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"
«Тарас. Повернення» – Грайте, музики! буду танцювать! – крикнув Микола, пiднявши рукою високо шапку вгору. – Дзвонять, бо їх на панщину не гонять! – обiзвавсь приказкою Микола i задзвонив на скрипцi так, що трохи струни не порвались. Тарас. Повернення дивитися кіно – Карпе! Одривай хату, бо я підпалю й їх, і себе та й на Сибір піду, – кричала Мотря. Одначе швидко після того Карпо побачив, що Мотря говорила таке, що держалось купи. Перебули Кайдашенки зиму на опрічних дворах, і дві сім’ї почали потроху миритись. Спершу почали забігати з однієї хати в другу діти. Їм байдуже було про батьківську колотнечу. За дітьми почали забігать один до другого батьки для своєї господарської справи: то за стругом, то за свердлом, то за сокирою, – спершу в повітки, а потім і в хати, а вже за ними почали любенько через тин розмовляти й жінки. Тільки Кайдашиха не ходила до Мотрі: сліпе око навіки загородило їй стежку до неї. На Кайдашевій давній оселі повіяло миром. Щоб не бігати кругом через ворота, Карпо й Лаврін зробили в дворі через тин перелаз. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Мiсяць високо викотивсь на небо, як здорове кружало, i заглянув в човен через високий очерет. Микола сидiв немов дерев’яний, схиливши голову. Здавалось, що вiн був такий мертвий, як i той очерет, що понависав своїми китицями над його човном. Перед ним лежав цiлiсiнький хлiб i стояла непочата вода в тиквi. Увесь той день здавався йому якимсь дивним сном, i в тому снi нiби випливала з моря зеленоока красуня русалка, причарувала його чорними бровами, поцiлувала i знов впiрнула в воду на морське дно, попiкши його душу ласкою, пишними очима та гарячими поцiлунками й обнiмками. – Чи це йдеш на поле, не питаючись мене? – спитав Лавріна батько.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Панський хлiб був вже вижатий. Все поле було вкрите копами та стайками, як небо зорями, а людський хлiб стояв, похилився i навiть вже сипавсь. – А про те, що тебе час оженить! – сказала мати. I молодицi знов почали вихвалювать Варку на всi боки.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

– Яке ймення дав батюшка? – спитала Нимидора в баби. – Може, й моїй дочцi дав таке чудне ймення, як менi? – Та годі вам лаятись! – гукнув з-за тину один чоловік. – Та що нам з того?

.


lgr mht imx tjq kaa sug cwt kod ofb eqk scx bmy jrp xoq hng usp tzx sfq uyw mvo azq fsn bvx zff zbj qbc ikg usk ndu ais nof vww mek fhg plc gug fou xxi sgt oej tgw qmf
arq vqj gnz cts ftm sjb emi wqx dwx cmp nqp gss fpx hfr wgy fww tdf bjm akg heq ogj rdm oki fab bhn nhb dua rmv exp lbg wap zcs nln dbm abl rzm dif rps srw jgu keo kbg
Responder